fbpx

NASZE HISTORIE UL.GRZYBOWSKA

Grzybowska, to była piękna historia inwestorów, którzy postanowili zdjąć tym razem z siebie ciężar urządzenia, doposażenia jak i wykańczania nieruchomości.

Była to inwestycja którą inwestor posiada w swoim portfelu już przeszło 10 lat, po ustaniu okresu już kolejnego najmu, w obecnej sytuacji rynkowej, gdzie inflacja oraz stopy procentowe poszybowały w górę, ceny najmu również wzrosły. Zdecydowanie nastał czas Wynajmującego dlatego inwestorowi zależało na wyciągnięciu z niniejszej nieruchomości wszystkiego co najlepsze! 

 

Swoje działania jako TEAM, rozpoczęła nasza partnerka Iga, sporządzając dla klienta plan na doposażenie nieruchomości jak i remont wg stworzonego przez nas wspólnie pakietu.

 

Iga, plan doposażenia, sporządzała przy ścisłej współpracy z Sylwią, która to była główną koordynatorką projektu.

 

Sylwia uczestniczyła na poziomie doradztwa w kwestii wystroju wnętrza, komunikacji z klientem.

 

Po remoncie, mieszkanie zostało przez nas wystrojone jak i została zorganizowana sesja zdjęciowa tejże nieruchomości, następnie głównym zadaniem Sylwi była weryfikacja klienta, ustalenie kwestii dot. formy umowy z klientem jak i koniec końców zaproponowanie najemcy docelowego jak i finalizacja transakcji wraz ze sporządzeniem protokołu zdawczo-odbiorczego dla klientów a także podpisanie notarialnego dokumentu o poddaniu się egzekucji z art. 777 w przypadku nie dochowania terminów płatności.

 

Cały projekt wykonany został od A do Z w terminie 3 miesięcy.

 

Myślę że dzięki sumienności Sylwii i znajomością kwestii aranżacyjnych, umiejętności związanych z szybkością działania i podejmowania decyzji, klienci przy tej transakcji klienci wynajęli nieruchomość co najmniej miesiąc wcześniej.

 

Chcesz kupić ze mną swoją nieruchomość?
Daj mi o tym znać!