fbpx

Współpraca

Czym jesteś zainteresowany?

Sprzedaż

Skorzystaj z najmocniejszych narzędzi sprzedażowych na rynku. Nawiążmy współpracę przy sprzedaży Twojej nieruchomości.

wybieram

Zakup

Zaoszczędź swój czas i pieniądze. Znajdźmy wspólnie nieruchomość Twoich marzeń.

wybieram

Wynajem

Chętnie zadbam o bezpieczny i szybki wynajem Twojej nieruchomości

wybieram

Działania marketingowe

„Strategia marketingowa to seria zintegrowanych działań prowadzących do trwałej przewagi konkurencyjnej” John Scully Wprowadźmy je w strategie sprzedaży Twojej nieruchomości.

wybieram

Najczęściej zadawane pytania

Filmy które nagrywam są jednym z narzędzi które oferuje swoim klientom w zakresie wykonywanej przeze mnie pracy. Film samodzielnie nigdy nie zagwarantuje sukcesu.
Film jest jedną z cegiełek w procesie sprzedaży.

Oko kamery towarzyszy mi już od ponad 10 lat. Sama uwielbiam oglądać różnorodne realizacje video i oceniać je pod kątem kadru czy ukształtowanych podczas montażu emocji dlatego też uważam że warto korzystać z tej formy. Film jest w stanie pokazać więcej niż sesja fotograficzna a nawet spacer 3D. Poza tym jest on o wiele przyjemniejszy i ciekawszy w odbiorze.  

Na to pytanie trzeba sobie odpowiedzieć samodzielnie.

Ja widzę ogrom korzyści z zatrudnienia postaci pośrednika w procesie sprzedaży.

  • Pośrednik to na pewno osoba która bezemocjonalnie może podejść do wyceny nieruchomości jak i obiektywnie ocenić przebieg sprzedaży na każdym jej poziomie. 
  • Pośrednik może być osobą która w sposób świeży spojrzy na daną nieruchomość, doradzają ew. zmiany pod kątem obecnie panujących trendów.
  • Pośrednik jest osobą która również stronie zarówno kupującej, sprzedającej jak i wynajmującej oraz najemcy ma zapewnić bezpieczeństwo na każdym etapie procesu.

Miałam sytuacje już różne np. Pan upierał wynajmie nieruchomości samodzielnie mimo iż widziałam że jest już całym tym procesem zmęczony.

Miał małe dziecko, ogrom zabawek w mieszkaniu 2 pokojowym przeznaczonym na wynajem i jeszcze w międzyczasie doglądał remontu nowego apartamentu. Nie wspomnę już o codziennej pracy zawodowej. 

Na myśl o spotkaniu z klientem po którego nie rzadko trzeba było wyjść przed inwestycje i odnaleźć go w gąszczu osiedlowych uliczek, następnie oprowadzić po nieruchomości, odpowiedzieć na szereg rozmaitych pytań i jeszcze dodatkowo podjąć negocjacje, robił się czerwony.

Teoretycznie każdy wszystko może zrobić sam, ale czy warto? Czy nie lepiej oddać nieruchomość na czas pokazywania profesjonaliście a w tym czasie iść na kawę i ciastko do okolicznej kawiarni? 

Ja uważam że przede wszystkim pasją.

Oczywiście warto również aby pośrednik zaadoptował w sobie takie królewskie cechy jak: cierpliwość, rzetelność oraz zaangażowanie.

Myślę również że dobry pośrednik to taki który jest aktywny w trakcie trwania procesu sprzedaży proponując zmiany w trakcie jego trwania.

Umowa wyłączna zobowiązuje, dlatego korzyści jest wiele.

Oto niektóre z nich:

  • Rzetelne doradztwo na każdym jej etapie.
  • Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.
  • Aktywne uczestniczenie w procesie na każdym jej etapie.
  • Stabilność i poczucie bezpieczeństwa klientem względem finalizacji transakcji.
  • Dbanie przede wszystkim o interesy klienta sprzedającego a nie kupującego.
  • Łatwy dostęp do zorientowanego doradzcy.

Sama mam czasem takie sytuacje że klienci po pierwszy spotkaniu z wdzięczności chcieli płacić za usługę doradczą. Zawsze odpowiadam aby byli spokojnie gdyż ja tak naprawdę na tej transakcji zarobię, ale dopiero na koniec 🙂

Poza tym w głowie mam zakotwiczone że “wyłączność” to szacunek. Szacunek który ma działać w obie strony.

Ktoś wyraża szacunek poprzez podpisanie umowy, co rozumiem jako powierzenie mi swojego zaufania, a ja odpłaca się wszystkim NAJLEPSZYM czym dysponuje na dany moment.

Czasem nie wszystkie rzeczy są do przewidzenia na etapie umowy. Dobry pośrednik to taki który jest czujmy, który daje propozycje zmian w trakcie trwania procesu, który jest aktywny w trakcie procesu sprzedaży.

A co gdy nieruchomość się nie sprzeda w określonym w umowie przedziale czasu?
Wtedy pośrednikowi nie należy się wynagrodzenie.

Nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiej formuły wypłaty dlatego tak trudno nam zrozumieć ten tym współpracy. Na ogół praca jest rozliczana w roboczo-godzinach z gwarancją że gdy przepracujemy x godzin to dostajemy za to konkretną wypłatę. Ten rynek działa inaczej.

Tu “kupuje się” znajomość branży, doświadczenie, umiejętność pracy z ludźmi, relacje czy poczucie bezpieczeństwa czy po prostu spokój dnia codziennego.

Ponadto na etapie podpisania umowy klient nie płaci nic.

Pełne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży jest po stronie Agenta Nieruchomości.

Powiedzieli
o mnie

Chcesz kupić ze mną swoją nieruchomość?
Daj mi o tym znać!