fbpx

Dni otwarte to forma prezentowania nieruchomości wszystkim osobom zainteresowanym, jednego dnia.

Jest to forma która przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych i faktycznie, sprawdza się fenomenalnie.

W szczególe: Polega ona na umawianiu wszystkich zainteresowanych klientów na jeden konkretny dzień w którym odbędzie się prezentacja nieruchomości.

To prawda że jest to forma która wymaga zdecydowania lepszej organizacji, ale znacznie szybciej pozwala daną nieruchomość sprzedać, często również uzyskując wyższą cenę.

Poza tym, są też inne zalety z prowadzenia sprzedaży w tejże formie:

  • oszczędność czasu właściciela: terminy prezentacji są wcześniej umawiane z właścicielem nieruchomości, dzięki temu właściciel jest w stanie z wyprzedzeniem zaplanować swój czas, bez obawy że ktoś, w ostatniej chwili popsuje jego szyki.
  • odsianie tych tylko oglądających od tych prawdziwie zainteresowanych: w momencie w którym klient specjalnie czeka na termin obejrzenia nieruchomości świadczy tylko o tym że faktycznie wybór tej nieruchomości nie jest przypadkowy.
  • możliwość lepszego zaprezentowania nieruchomości-w momencie kiedy wszystko jest poukładane i odpowiednio przygotowane, łatwiej jest lepiej przygotować prezentację pamiętając o detalach co może dać przewagę nad konkurencją.
  • składanie oferty na miejscu-bardzo często, w momencie kiedy klienci mają świadomość zalet nieruchomości i wiedząc że po nich następuję kolejka chętnych, często bardziej są skłonni do złożenia swojej propozycji cenowej już na miejscu co właścicielowi daje konkretny obraz sprzedaży już bezpośrednio po przeprowadzonym dniu pokazowym.

Chcesz kupić ze mną swoją nieruchomość?
Daj mi o tym znać!