fbpx

SPRZEDAŻ OFF MARKET

Czym jest to tajemnicze hasło Off Market? To sprzedaż poza rynkiem.. oparta na relacjach zaufaniu i doświadczeniu. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie oczywiste żeby wiedzieć do kogo z czym przyjść.. Czy Agent wie? Agent przede wszystkim na codzień zajmuje się jednym: Obrotem nieruchomościami/ spotkaniami branżowymi/ rozmowami z osobami z branży i to jest jego doświadczeniem i motorem do tego by mógł zarabiać. To jest “to coś” co pielęgnuje w sobie Agent Nieruchomości w zakresie wykonywanej przez siebie działalności po to by godnie służyć klientowi.

Wiadomo, że pracując “na wyłączność”, za sowite wynagrodzenie ta motywacja, do pracy, nawiązywania relacji i chęć motywującego podziału prowizji jest większa.

Przede wszystkim my wiemy jak się dzielić by podział był motywujący.. 🙂

Off Market jest również miejscem “zbierania danych” dotyczących danej nieruchomości by z takimi danymi wejść następnie na rynek oficjalny.

Sprzedaż nieruchomości wbrew pozorom nie jest taka oczywista, nie jestem zdania że nieruchomości sprzedają się “same”. “Samo” nic się nie sprzedaje.. chyba że naprawdę dobre okazje a chyba nie o to klientowi chodzi.

Poza tym, Off Market jest zawsze łakomym kąskiem dla potencjalnych klientów.

Rynek teraz mamy taki że jak nie kupisz czegoś “Ty” to kupi to ktoś inny więc jeśli coś jest naprawdę dobre to dlaczego tego nie kupić nawet za nieco wyższą cenę niż czekać usilnie na promocję która może się nigdy nie nadarzyć?

Sprzedaż Off Market jest kolejnym punktem który buduje przewagę nad sprzedażą samodzielną <3

Chcesz kupić ze mną swoją nieruchomość?
Daj mi o tym znać!