fbpx

Ze mną możesz zyskać 
nawet 7% więcej niż
 sprzedając samodzielnie

Sprzedaż nieruchomości

Przy wspólnej sprzedaży chcę Ci przede wszystkim dać gwarancję najwyższej jakości obsługi. Jestem perfekcjonistką uwielbiającą wdrażać najlepiej działające strategie na rynku.

Zakres moich usług?

1
Weryfikuje potrzeby i oczekiwania klienta a także dokonuje oględzin nieruchomości.
Często klienci mają już swoją strategię cen i sprzedaży. Często też mają swoje plany, marzenia i zobowiązania. Samodzielnie ciężko być obiektywnym stosunku do samego siebie. Jestem po to żeby racjonalnie spojrzeć na Twoją sytuację.
1
2
Analiza rynku nieruchomości
Po podpisaniu umowy obieramy strategię sprzedaży skrojoną wg Twoich potrzeb na podstawie oszacowanej wartości nieruchomości. Szacunku ceny dokonuję w oparciu o nasze wewnątrz agencyjne systemy w zestawieniu z branżowym doświadczeniem.
2
3
Oględziny w celu zaplanowania wizualnych działań.
Przemyślane i profesjonalne zabiegi marketingowe zawsze przekładają się na podniesienie wartości i efektywną sprzedaż dlatego w tym celu współpracujemy z najlepszymi w swym fachu home stagerami i fotografami przedkładając wcześniej raport dot. zmian.
3
4
Logistyka działań wizualnych.
Często moi klienci martwią się, że przewrócę ich świat do góry nogami. Proszę się o to nie martwić, jesteśmy w tym razem:) Zawsze robię tak żeby w efekcie było pięknie, a w trakcie przeprowadzanych działań spokojnie i dodatkowo, w dzisiejszych czasach, bezpiecznie.
4
5
Realizuję profesjonalną sesje zdjęciową.
Sesję zdjęciową realizuję wraz z profesjonalną fotografką nieruchomości oraz home stagerką. Zdjęcia są realizowane w zgodzie z wymogami portali sprzedażowych.
5
6
Publikacja ofert na 30 portalach sprzedażowch w Polsce.
Jako perfekcjonistka uważam że tylko doskonale przygotowana strona wizualna + dotarcie do jak największej grupy odbiorców ma szanse przełożenia się na najbardziej efektywną sprzedaż.
6
7
Organizacja dni pokazowych.
Staram się o to żeby proces prowadzenia sprzedaży był dla Państwa jak najmniej newralgiczny pokazując nieruchomość z góry określonym terminie.
Praca w schemacie pomaga zachować ład i porządek.
Chociaż i od tej reguły stosuje odstępstwa:)
7
8
Pozycjonowanie ogłoszeń na portalach sprzedażowych.
Zauważyłam, że nawet oferty przekazane agencjom "na wyłączność" w swych rankingach plasują się bardzo nisko. Potencjalny klient już często nie jest w stanie dotrzeć np. na 7-8 stronę wg przyjętego filtra. I tak uciekają potencjalni klienci nawet w tych momentach kiedy sądzimy że wszystko jest w porządku. Dla mnie jest to niedopuszczalne.
8
9
Analizuję reakcję rynku na bazie rzeczowych danych tj. statystyka, konwersja.
Dzięki działaniom "na wyłączność" mam dostęp do wszelkich informacji z rynku.
9
10
Współpraca z innymi agencjami oraz agentami.
Uwielbiam ludzi i wspólne działania dlatego jestem zawsze otwarta na wspólną kooperację z osobami z branży np. Jesteśmy zrzeszeni w systemie MLS
10
11
Zabezpieczenie interesów klienta.
Np. współpracujemy z zaufanymi doradcami kredytowymi. Dzięki temu w ciągu 24h otrzymuję obiektywną ocenę zdolności kredytowych potencjalnego klienta. Nie wstrzymujemy sprzedaży nim nie będziemy mieć 100% gwarancji na efektywną finalizację.
11
12
Finalizowanie transakcji
Po mojej stronie jest zadbanie o zebranie niezbędnej dokumentacji nieruchomości do jej sprzedaży, uczestniczę również w czynnościach notarialnych.
12
13
Przekazanie Sprzedanej nieruchomości.
Sporządzam protokół zdawczo - odbiorczy. Dbam aby wcześniejsze ustalenia między Państwem sprzedającymi oraz kupującymi były zrealizowanę. Pomagam w logistyce przepisania wody, prądu itd.
13
14
Polecenia specjalistów
Jako firma z 10 letnim doświadczeniem współpracujemy z godnymi polecenia specjalistami ds. remontu, wykończenia, projektowania domów czy ogrodów. Z przyjemnością służę poleceniami:)
14

Co zyskujesz?

Cennik

Zwyczajowo wysokość mojej prowizji wynosi 3,5%-5% od kwoty transakcyjnej brutto.

Jednakże każda nieruchomość to indywidualna historia dlatego dokładną wartość wynagrodzenia przedstawiam po wnikliwej analizie.

Chcesz sprzedać ze mną swoją nieruchomość?
Daj mi o tym znać!

Powiedzieli
o mnie

Polecane artykuły z bloga

CHCEMY CIĘ WESPRZEĆ.

Chcemy Cię wesprzeć i zarobić. Myślę że nie ma w tym stwierdzeniu nic złego gdyż naprawdę rzetelnie się przygotowywałam aby

NASZE HISTORIE, BATOREGO 18

Historia Batorego 18 rozpoczęła się w lutym 2022r. po to aby w lipcu 2022r. mogła dobiec końca w sposób całkowity.

NASZE HISTORIE UL.GRZYBOWSKA

Grzybowska, to była piękna historia inwestorów, którzy postanowili zdjąć tym razem z siebie ciężar urządzenia, doposażenia jak i wykańczania nieruchomości.

Chcesz kupić ze mną swoją nieruchomość?
Daj mi o tym znać!