fbpx

Chcesz kupić swoją
wymarzoną nieruchomość?
Chętnie Ci w tym pomogę!

Zakup nieruchomości

Przy wspólnej sprzedaży chcę Ci przede wszystkim dać gwarancję najwyższej jakości obsługi. Jestem perfekcjonistką uwielbiającą wdrażać najlepiej działające strategie na rynku.

Zakres moich usług

1
Weryfikacja potrzeb
Każdy ma swoje potrzeby, marzenia i oczekiwania. Każdy też ma swoje plany na przyszłe życie. Niezwykle ważnym i cennym jest to abyśmy się poznali i przy kawie o tym porozmawiali.
1
2
Analiza cen mieszkań
Żeby dokonać jak najlepszego wyboru należy mieć jak najwięcej racjonalnych danych z rynku. W tym celu, przy dostępie do moich wewnątrzagencyjnych narzędzi zbadamy wg wskazanych parametrów w jakich kwotach były sprzedawane pokrewne nieruchomości z danego rewiru.
2
3
Weryfikacja ofert nieruchomości
Nie lubię swoich klientów przytłaczać stekiem ofert które nie są współmierne do potrzeb, możliwości klienta czy celów życiowych. Ważnym aspektem jest również fakt że mam również dostęp do ofert które nie są powszechnie udostępniane
3
4
Umawianie prezentacji
Poczuj się bezpiecznie i wygodnie. Zadbam o to żeby termin oraz trafienie na miejsce spotkania było dla Ciebie komfortowym.
4
5
Negocjacje
Negocjacje w tej branży to dla mnie chleb powszedni. Najczęściej sprzedaje nieruchomości dlatego też z łatwością wyczuwam możliwości kryjące się za konkretnymi nieruchomościami.
5
6
Sprawdzenie stanu prawnego wybranej nieruchomości
Warto zawsze zajrzeć co skrywa się po stronie prawnej wybranej nieruchomości. W miarę możliwości naprawiamy to co jest możliwym.
6
7
Przygotowanie wszelkich niezbędnych dokumentów potrzebnych w procesie finalizacji
Dbam o to aby w sposób bezpieczny i komfortowy przeprowadzić Cię przez ostateczne formalności.
7
8
Uczestniczenie w czynnościach notarialnych zakupu wybranej nieruchomości
8
9
Uczestniczenie w przekazaniu nieruchomości Klientowi
Na tym etapie dbam o formalności przy przekazywaniu nieruchomości. Konstruuje protokoły zdawczo-odbiorcze. Pomagam Ci w logistyce zw. z przepisaniem prądu, wody itd.
9
10
Polecenia specjalistów ds wykończenia wnętrz pochodzących z wypracowanych relacji w branży
Jako Agencja z 10 letnim doświadczeniem posiadamy bazę zaufanych wykonawców zarówno dla klienta indywidualnego jak i dewelopera. Dzięki temu jesteśmy w stanie Ci zapewnić 100% bezpieczeństwa i wygodny.
10

Co zyskujesz?

Cennik

Docelowym wynagrodzeniem za wspólny zakup nieruchomości jest prowizja na poziomie 2% brutto od ceny transakcyjnej. 

W wyjątkowych sytuacjach, przy bardziej wymagających wypadkach, umawiam się z klientem na prowizję w wysokości 3% od ceny transakcyjnej brutto.

Opłata wstępna pobierana jest w momencie podpisania umowy współpracy po czym odliczana od końcowego wynagrodzenia.

Często spotykam się z takim rozumieniem – nie tylko wśród osób poszukujących, ale też agentów – że praca dla klienta poszukującego to jest jedynie pokazywanie nieruchomości. A jest to tylko jeden z elementów szeroko pojętej usługi dla klienta, który chce kupić nieruchomość. Ja dla takiego klienta rezerwuję swój czas, wykonuję konkretne działania, by znaleźć nieruchomość, jakiej potrzebuje. Zanim prześlę konkretną ofertę, oglądam ją, sprawdzam, czy jest aktualna, czy można ją bezpiecznie kupić, a czasem nawet – czy w ogóle da się ją kupić, np. ze względu na stan prawny, kontaktuję się z ogłoszeniodawcą. Dopiero wtedy ewentualnie może dojść do prezentacji. Potem wspieram w przygotowaniu formalnym, czasem też finansowym, w transakcji, aż do momentu przekazania nieruchomości przez sprzedającego . Często też również zastanawiam się nad innymi rozwiązaniami. czy propozycjami od tych od których zaczynaliśmy pracę z klientem dlatego uiszczenie kwoty wstępnej jest dla mnie gwarancją poważnego podejścia do wykonywanej przeze mnie pracy.

Chcesz kupić ze mną swoją nieruchomość?
Daj mi o tym znać!

Powiedzieli
o mnie

Polecane artykuły z bloga

CHCEMY CIĘ WESPRZEĆ.

Chcemy Cię wesprzeć i zarobić. Myślę że nie ma w tym stwierdzeniu nic złego gdyż naprawdę rzetelnie się przygotowywałam aby

NASZE HISTORIE, BATOREGO 18

Historia Batorego 18 rozpoczęła się w lutym 2022r. po to aby w lipcu 2022r. mogła dobiec końca w sposób całkowity.

NASZE HISTORIE UL.GRZYBOWSKA

Grzybowska, to była piękna historia inwestorów, którzy postanowili zdjąć tym razem z siebie ciężar urządzenia, doposażenia jak i wykańczania nieruchomości.

Chcesz kupić ze mną swoją nieruchomość?
Daj mi o tym znać!